Informacje o Urzędzie

Departamenty i Biura Urzędu

Punkt informacyjny
Pokój N041
Wejście od ul. Żurawiej 3/5

Czynny:

  • Poniedziałek - 8.15-13.00, 13.30-18.00
  • Wtorek - piątek - 8.15-13.00, 13.30-16.15

tel. 22-661-81-29, 22-661-87-06
e-mail: info@udskior.gov.pl


Gabinet Szefa Urzędu
Dyrektor Jacek Polańczyk
tel. 22-661-86-42
e-mail: Jacek.Polanczyk@udskior.gov.pl

 

Dyrektor Generalny
Andrzej Bida
tel. 22-661-86-16, 22-661-86-17,
fax 22-661-86-76
e-mail: Andrzej.Bida@udskior.gov.pl

 

Biuro Dyrektora Generalnego
Dyrektor Tomasz Lis
tel. 22-661-86-16
e-mail: Tomasz.Lis@udskior.gov.pl 

Główny księgowy Zdzisława Gozdan
tel. 22-661-89-89, 22-661-89-88
e-mail: Zdzislawa.Gozdan@udskior.gov.pl

 

Departament Współpracy ze Stowarzyszeniami i Ewidencji
Dyrektor Monika Kalinowska
tel. 22-661-87-51
e-mail: Monika.Kalinowska@udskior.gov.pl 

Zastępca Dyrektora Michał Frydrychowicz
tel. 22-661-86-18
e-mail: Michal.Frydrychowicz@udskior.gov.pl 

 

Departament Uroczystości
Wicedyrektor płk dypl. Zbigniew Krzywosz
tel. 22-661-87-81
e-mail: Zbigniew.Krzywosz@udskior.gov.pl